Світловодський район
Спорт

Радіємо досягненням наших легкоатлетів!

Радіємо досягненням наших легкоатлетів!
29 вересня пройшли районні змагання з легкоатлетичного багатоборства «Дружба» серед школярів.
У командному заліку серед хлопців І місце отримала Григорівська команда , ІІ- Подорожненська команда, ІІІ – Великоандрусівська команда; серед дівчат: І місце отримала команда-1 Великоандрусівської ЗШ, ІІ місце отримала команда 2 Великоандрусівської ЗШ, ІІІ – Григорівської ЗШ.

Серед хлопців (9 клас): в абсолютній першості перше місце отримав Максим Клименко, друге – Микола Онищенко (с. Григорівка), третє – Віктор Гура (с. Микільськ); в особистій першості Максим Клименко біг 60 м., 800 м., Микола Онищенко метання м’яча -60 м., с стрибок у довжину – 4м.90см.

Серед дівчат (9 клас): в абсолютній першості, Юлія Ненько – перше місце, Уляна Дружиніна – друге місце, Діана Середа – третє місце ( с. Велика Андрусівка); в особистій першості Наталія Чайка (біг 60 м. за 9.37с.), Уляна Дружиніна (стрибок у довжину 3м.85см.), Юлія , Юлія Ненько (біг 500 м. за 1 хв. 39с.) (с. Велика Андрусівка), Владислава Кожевнікова (метання м’яча 31 м.) (с. Гртгорівка).

Серед хлопців (10-11 класів) в особистій першості: біг 60 м., перше місце отримав Богдан Третяк (с. Микільськ), друге – Владислав Дудник, третє- Олександр Гавриш (с. Велика Андрусівка); метання мяча, перше місце виборов Сергій Мілак ( 61 м.,) ( с. Микільськ), друге – Олександр Гавриш (59 м.), третє – Дмитро Черніков (53 м.) (с. Велика Андрусівка); стрибки у довжину – перше місце Олександр Гавриш (5м. 30 см.), друге – Максим Черніков (5м.20см.), третє місце Богдан Третяк (5м.05 см.); біг 800 м. – перше – Олександр Гавриш 2 хв., друге – Володимир Коломоєць 2 хв.28с., третє – Богдан Третяк 2 хв. 30 с.

Анастасія Сергієнко виборола перше місце серед дівчат в чотирьох видах (біг 60 м., метання м’яча, стрибок у довжину – 3м. 97см., біг 500м за 1хв.39с.). Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

9 жовтня в смт Олександрівка на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу, збірна команда легкоатлетів нашого району в боротьбі з спортсменами дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, отримали досить високі результати. Олександр Гавриш з с. Велика Андрусівка отримав срібну медаль за зайняте друге місце в бігові на дистанції 2 км, в естафеті 4 по 1 км. Максим Доненко, Олександр Гавриш, Надія Абдурахімова та Юлія Зубенко з с. Велика Андрусівка отримали четверте місце серед 12 команд області, у бігові по 2 км. Євгенія Подкоритова з с. Подорожнє отримала п’яте місце, а Олена Романюк з с. Велика Андрусівка – шосте з 31 – ї учасниці, у бігові на дистанції 1 км. гідно представили район Максим Доненко та Анастасія Сергієнко з с. Велика Андрусівка.

Радіємо досягненням наших легкоатлетів!
Олександр Гавриш з с. Велика Андрусівка отримав срібну медаль за зайняте друге місце в бігові на дистанції 2 км

Радіємо досягненням наших легкоатлетів!
Микола Осика, Володимир Коломоєць, брати Максим та Андрій Клименки в легкоатлетичній естафеті вибороли четверте місце

Радіємо досягненням наших легкоатлетів!
Легкоатлети з с. Велика Андрусівка, тренер Віталій Зубенко

Календар

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Архів

Липень 2021 (53)
Червень 2021 (42)
Травень 2021 (5)
Квітень 2021 (40)
Березень 2021 (55)
Лютий 2021 (30)