Світловодський район

З Хмельниччини із бронзою

Уже четвертий рік поспіль на Хмельниччині, у місті Дорожня, проходить турнір з волейболу пам’яті Лариси Бендарської. У цьому році традиційні змагання серед дівчат 2000 року народження відбулися 21-23 жовтня.
Їх учасниками стали волейбольні команди з таких міст, як Львів, Червоноград, Боярки, Житомир, Ірпінь та Світловодськ. Світловодські волейболістки — вихованки КДЮСШ (директор Василь Мороз) вперше взяли участь у цих змаганнях, але змогли показати високий рівень і вибороти почесне ІІІ місце.

«Ми дуже вдоволені таким результатом, — говорить тренер команди Ірина Горобець. — Чесно кажучи, ми їхали лише за досвідом, адже суперники були дуже сильні, ще й старші за віком. Тож здобуття бронзи стало для нас приємним сюрпризом».

Додому світловодські волейболістки повернулися з грамотами, кубком та медалями, а найкращий гравець команди Маша Горобець — ще й з особистим подарунком.