Знам’янський район

День міста Знам’янка відзначили спортивними заходами

Окрім культурно-масових заходів у рамках святкування День Знам’янки пройшло чимало спортивних заходів.
У місцевому спортзалі грали три гандбольні команди «Локомотив» (Знам’янка), КДЮСШ (Знам’янка) та «Ятрань» (Кропивницький).

Переможцем змагань стала команда з обласного центру «Ятрань». Вона виграла у «Локомотиву» 23:19 і зіграла внічию 12:12 з КДЮСШ.

На оновленому міському стадіоні до Дня міста провели матч ветеранів за участі місцевих колективів «Локомотив» і «Будівельник». Перемогу у цьому захоплюючому протистоянні здобув «Локомотив» — 6:3. Глядачі стали свідками чудових м’ячів, отримали чимало позитивних емоцій. Останній забитий м’яч у ефектному виконанні гравця «Локомотиву» Едуарда Кравчика став окрасою матчу. У складі команди «Локомотив» грав мер Знам’янки Сергій Філіпенко. На церемонії закриття змагань кращим гравцям у складі обох команд були вручені пам’ятні призи. Їх отримали: Едуард Кравчик («Локомотив») та Микола Грабовський («Будівельника»).

Шаховий турнір до Дня міста зібрав 26 любителів шахів зі Знам’янки, Кропивницького, Світловодська, Олександрії та Кременчука.

Перемогу у змаганнях, набравши шість очок, здобув Даніїл Шевченко з Кропивницького. Серед ветеранів кращим став Олександр Бендюк зі Світловодська.

Престижні змагання всеукраїнського рівня були проведені з велоспорту, які зібрали спортсменів з Кропивницького, Олександрії, Новгородки, Нікополя, Полтави, Знам’янки, Миколаєва, Дніпра, Кам’янського, Світловодська, Кременчука, Горішних Плавнів та Мошориного (Знам’янський район). Змагання проходили на об’їзній дорозі з 5 по 7 серпня.

У Парку відпочинку відбулася церемонія закриття, на якій народний депутат України Олесь Довгий та мер міста Сергій Філіпенко нагородили переможців та призерів змагань. Абсолютним переможцем серед молодших юнаків 2004 р.н. і молодше, який виграв три золоті нагороди, став Максим Федорчук зі Знам’янки.