Світловодський район

Срібним призером Кременчуцького Відкритого чемпіонату з легкоатлетичного кросу став власівчанин Владислав Ахмедулін

Срібним призером Кременчуцького Відкритого чемпіонату з легкоатлетичного кросу  став власівчанин Владислав Ахмедулін
19 вересня у Кременчуці відбувся V Відкритий чемпіонат із легкоатлетичного кросу. Змагання буди присвячені Дню міста Кременчука і проводились на базі ЦК СiД «Нафтохімік» за сприяння комітету фізкультури та спорту Автозаводського району.
Участь у них взяли кременчужани та гості міста віком від 5 до 40 років. Для них, в залежності від вікової категорії, були організовані змагання на дистанціях від 200 до 5000 м.

Подолавши найбільшу дистанцію довжиною 5 км, друге місце у змаганнях і срібну медаль виборов власівчанин Владислав Ахмедулін. Спортсмен поступився кількома хвилинами лише досвідченому марафонцю, кременчужанину Сергію Годині.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від спортивного клубу ГО СК»Нафтохімік».