Новгородківський район

20-й чемпіонат з туризму зібрав у Новгородці 25 команд з різних районів області

24 березня в Новгородці завершився 20-й чемпіонат Кіровоградської області з туризму серед школярів та гуртківців позашкільних навчальних закладів.
Впродовж п’яти днів 25 команд та 140 учасників області змагались у різновидах скелелазіння, пішохідного туризму у закритих приміщеннях та спортивного орієнтування. Молоді спортсмени мали змогу проживати у гуртожитку та харчуватись на базі ПТУ №36, на якій і проходив весь захід.

У результаті змагань команди молодшої вікової групи розподілились наступним чином: третє місце зайняла команда Новгородківського району, друге – Олександрівського району, а перемогу виборола команда міста Кіровоград.

У старшій віковій групі третіми стали олександрійці, друге місце посіла команда БДЮТ Олександрійської міської ради, а чемпіонами стали господарі змагань – команда Новгородківського району.

Призери як і в особистому, так і в командному заліку були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Організаційні питання, включаючи суддівство, були покладені на «Кіровоградський обласний центр туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». До них також долучились Кіровоградська ОДА, Новгородківська РДА, відділ освіти Новгородківського району та директор ПТУ №36 Олег Вєтров. Спонсором змагань виступив депутат обласної ради Монашок М.Д.