«Локомотивне Депо» – переможець Першості міста з гандболу

5-6 березня в спортивному залі Знам’янської КДЮСШ відбулася Першість міста з гандболу серед чоловіків.
Участь у змаганнях взяли чотири команди.

Переможцем стала команда «Локомотивне Депо», яка переграла всіх своїх суперників: «КДЮСШ-1» (з рахунком 22:16), ГК «Локомотив» (24:15) та «КДЮСШ-2» (25:12).

Другою командою Першості була «КДЮСШ-1», третє місце посів ГК «Локомотив». На церемонії нагородження також були вручені індивідуальні призи.

Кращими гравцями даного гандбольного турніру стали Сергій Дзиґа («Локомотивне Депо»), Влад Бершадський («КДЮСШ-1») та Віктор Щава (ГК «Локомотив»).

Дані змагання пройшли за підтримки відділу молоді та спорту Знам’янської міської ради (начальник Руслана Ладожинська) та профспілкового комітету Знам’янського локомотивного депо (голова Володимир Хохлов).