Обласні спортивні ігри серед громад області: у класичний волейбол грали жінки
- Тетяна Юганова
- Сьогодні, 09:28

Змагання з класичного волейболу серед жінок відбулися 14 лютого в селищі Олександрівці Кропивницького району, повідомляє Кіровоградська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос".
Дев’ять команд грали 14 лютого в селищі Олександрівці.
За результатами ігор місця розподілилися наступним чином.
Сільські громади
І місце — Великосеверинівська;
ІІ місце — Катеринівська;
ІІІ місце — Великовисківська.
Сільські та селищні громади
І місце — Олександрівська;
ІІ місце — Соколівська;
ІІІ місце — Суботцівська.
Міські громади
І місце — Бобринецька;
ІІ місце — Новоукраїнська;
ІІІ місце — Помічнянська.
У своєму коментарі «Віснику Кіровоградщини» голова Кіровоградської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Віктор Завальний зазначив, що «Колос» сповідує принципи гендерної рівності. Жінки Кіровоградщини в «Колосі» крім волейболу змагаються у мініфутболі, шахах, шашках, дартсі, настільному тенісі, гирьовому спорті. Жіночих команд, які представляють громади, менше, порівняно з чоловічими, але гравчинь у командах більше.
Крім того, зараз, під час активної фази російсько-української війни, багато посад тренерів-представників, інструкторів, відповідальних за спорт у громадах обіймають жінки.
Тож запрошуємо жіночі команди громад області до участі в змаганнях, які організовує «Колос».












