---

Кропивничанин Андрій Лункан — трикратний чемпіон України з волейболу пляжного

17-20 серпня у місті Рівному відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат віком до 16 років, участь в якому взяли 92 команди з усієї країни.
Кіровоградщину на на цьому чемпіонаті представив вихованець комунального закладу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 Кропивницької міської ради Андрій Лункан (тренер Дмитро Сокуренко). Пару Андрію склав волейболіст з Чорноморська — Єгор Скрипниченко (тренер Анатолій Сокульський).

У категорії юнаків за чемпіонське звання змагалися 50 команд. Пара Лункан/Скрипниченко за всі тури чемпіонату провела 6 ігор, кожну з яких виграла у суперників з рахунком 2-0. Фінальний поєдинок проти команди з Нової Каховки визначив переможців та чемпіонів змагань, якими і стали Андрій Лункан та Єгор Скрипниченко.

“Я дуже задоволений грою хлопців, — розповідає тренер Дмитро Сокуренко. — До речі, цього року це наймасовіший чемпіонат в Україні за кількістю учасників.Змагання видалися досить складними і не тільки через велику конкуренцію, а й через спекотну погоду, яка спостерігалася всі дні чемпіонату. Незважаючи на це, Андрій та Єгор дуже впевнено здобували перемогу у кожній грі, а разом — звання чемпіонів України”.

Чемпіони та їх тренери дякують Збройним силам України за можливість тренуватися, розвиватися та змагатися під мирним українським небом.