---
Спорт / Медіа

Стартував ІІ етап першості Кіровоградської області з футболу

15 серпня розпочався ІІ етап першості Кіровоградської області з футболу сезону 2022-2023 років серед юнаків 2008-2013 років народження. 16 серпня у Світловодську на центральному міському стадіоні відбулася гра 8-го туру першості, в якому Світловодська команда приймала гостей з Олександрії.
На полі зустрілися команди юнаків 2013 років народження — КДЮСШ-1 (Світловодськ, тренер Микола Якимець) та ФК “Олександрія” ДЮСШ-2 (тренер Володимир Лавренко).

Матч розпочався опівдні, команди зіграли два тайми по 20 хвилин. Напруження на полі вирувало із перших хвилин поєдинку. Протягом усього матчу команда Світловодська вела з рахунком 3:1, і тільки на останніх хвилинах другого тайму, олександрійцям вдалося зрівняти рахунок скориставшися помилками в обороні суперників — 3:3.

У команді Світловодська хет-триком у ворота суперників відзначився Роман Корецький. У команді Олександрії авторами забитих голів стали Михайло Криган та Єгор Єгоров.

Як повідомляє Кіровоградська обласна асоціація футболу, у цей день відбулися також ігри 8-го туру між КДЮСШ-2 (Кропивницький) та КЗ КДЮСШ (Бобринець) — 4:4 (голи: Кирило Грекул та Олександр Розіграй);

Ніка-2 (Кропивницький) — ДЮСШ-Колос (Новгородка) — 4:0 (голи: Єгор Юрчак, Максим Ципуреєв, Кирило Крупченко).

Кількома днями раніше юнаки (2008-2009 р.н.) відіграли поєдинки 10-го туру першості.

ДЮСШ-Колос (Новгородка) — Зірка-2 (Кропивницький) — 0:3 (голи: Руслан Донченко (автогол), Давид Казарян, Даниїл Дергаленко).

ДЮСШ НовоукраїнкаЗірка (Кропивницький) — 0:3 (голи: Андрій Гайдаєнко, Клим Кривоносов, Богдан Карелін).