---

Кропивницькі спортсмени — чемпіони та призери Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю

18-22 червня у селі Світязь Волинської області відбулася Всеукраїнська спартакіада “Повір у себе” з тенісу настільного та шахів серед дітей з інвалідністю.
Участь у змаганнях взяли 69 юних спортсменів із 17 областей України, серед яких дебютанти змагань — Марія Валайтис (теніс настільний) та Руслан Кішовар (шахи) — вихованці Кропивницької реабілітаційної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів “Інваспорт”.

Руслан здобув золото у своїй категорії та посів IV місце у загальному заліку серед 19 учасників. Марія стала дворазовою чемпіонкою спартакіади. За свої здобутки вони були нагороджені медалями та дипломами.