---
Спорт / Медіа

ФК «Металург» — срібний призер чемпіонату України з футзалу

9-11 травня у житомирському спортивному клубі "Динамо" завершився II етап чемпіонату України з футзалу серед ветеранів 65+, участь у якому взяв світловодський футбольний клуб "Металург".
У підгрупі 65+ змагалося вісім команд: "Енергія" (Львів), "Комунар" (Харків), "Чорне море" (Одеса), "Десна" (Чернігів), "Рокитне" (Київська область), "Вітрила" (Одеська область), "Базіс" (Умань) та "Металург" (Світловодськ).

Склад команди на ІІ етапі змагань: Анатолій Сербин, Олександр Гук, Віктор Бушуєв (Світловодськ), Юрій Кулєшов (Кропивницький), Анатолій Головатенко, Микола Грабовський (Знам’янка), Сергій Шаманський (капітан) Микола Сухоменюк та Юрій Негода (Кременчук).

Нагадаємо, І етап чемпіонату України з футзалу серед ветеранів 65+ розпочався 4 квітня. Тоді "Металург" зустрівся з командами "Базис" (3:0), "Вітрила" (0:0) та "Рокитне" (2:0) та заробив 7 очок та посів ІІІ місце у турнірній таблиці чемпіонату.

У ІІ етапі чемпіонату світловодський "Металург" зустрівся з командами "Енергія" (1:1), "Чорне море" (1:1) та "Вітрила" (1:1).

У фіналі наша команда зустрілася з харківським "Комунаром", та, поступившись супернику з рахунком 1:4, посіла ІІ місце чемпіонату.

ІІІ місце здобула команда "Вітрила" (Одеська область).

Анатолій Сербин дякує кожному гравцеві своїй команді за підтримку та за спільну перемогу.

"Металург" — "Чорне море" (1:1)

"Металург" — "Вітрила" (1:1)

"Металург" — "Комунар" (1:4)