---
Суспільство

Перші перемоги українців на Олімпіаді

З 23 липня до 8 серпня включно в Токіо, Японія тривають Олімпійські ігри. Україна вже має перших призерів. Хто вони?
Дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг, перемігши ізраїльську дзюдоїстку Ширу Рішоні. Це перша медаль для України на цій Олімпіаді та перша за часи незалежності олімпійська нагорода в жіночому дзюдо.

Фехтувальник Ігор Рейзлін у напруженій дуелі на шпагах переміг італійця Андреа Сантареллі у поєдинку за бронзову нагороду.

Дует Олени Костевич та Олега Омельчука став бронзовим призером Олімпіади в міксті стрільби з пневматичного пістолету на 10 метрів. У перестрілці за третє місце українці виявилися сильнішими за дует із Сербії — 16:12.

Український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд у кваліфікації запливу на 800 м вільним стилем. Він вийшов до фіналу з результатом 7:41,28.

Ігри тривають. Вболівайте за своїх, вболівайте за Україну!