Онуфріївський район
Суспільство

Футбол. Черговий тур обласного чемпіонату

Продовжується обласний чемпіонат з футболу серед дитячо-юнацьких команд, в яких грають юнаки 2005-2006 років народження. У рамках проведення чергового туру чемпіонату команда «Юність» з Онуфріївки на своєму полі приймала лідера турнірної таблиці - команду КЗ КДЮСШ з міста Бобринця Кропивницького району.
Обслуговувала матч бригада арбітрів у складі Юрія Чубарова, Олександра Архіпова, Олексія Приліпка.

Відразу після свистка арбітра розпочалася боротьба за перемогу. Команда гостей швидко довела, що вона дійсно одна з сильніших в області: перший тайм закінчився з рахунком 4:0 на користь гостей. У другому таймі команда Бобринця записала на свій рахунок ще два м’ячі. Команда «Юність» намагалася будь за що хоча б «розмочити» рахунок, щоб програти не з «сухим» рахунком, але всі спроби виявилися марними.

Остаточний рахунок зустрічі 6:0 на користь команди Бобринця.