Світловодський район
Суспільство

Леоніла Богошура представить Світловодський район на обласному етапі конкурсу «Книгоманія 2019»

Леоніла Богошура представить Світловодський район на обласному етапі конкурсу «Книгоманія 2019»
«Читай, адже з книжкою можливе все!» під таким гаслом на базі Світловодської районної бібліотеки 22 березня від-
бувся ІІ районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» для учнів 7-х класів.
Учасниками ІІ районного етапу всеукраїнського конкурсу стали переможці І відбіркового етапу — Софія Ломська та Леоніла Богошура із села Великої Скельової (бібліотекарка Надія Скринько), Ілля Морарь із Золотарівки (бібліотекарка Наталія Карпова), Кирило Кононенко з Микільського (бібліотекарка Ольга Челнакова) та Даянеійра Полонська з Федірок (бібліотекарка Світлана Джулай).

У складі журі працювали головна спеціалістка відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації Лариса Сачевська, провідна методистка з охорони культурної спадщини відділу культури і туризму Світловодської райдержадміністрації Вероніка Зюнд та директорка КЗ «Районна бібліотека Світловодської районної ради Кіровоградської області» Юлія Похілова. Гостею конкурсу стала помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, яка звернулася до дітей з подякою за участь у конкурсі і побажала залишатися такими ж цілеспрямованими: «Народний депутат України Олесь Довгий вважає, що освічена молодь сьогодні — це успішна країна завтра. Я повністю погоджуюся з цією думкою. А тому ми підготували для вас заохочувальні подарунки, аби в подальшому вам хотілося читати і перемагати».

Семикласники на ознайомлення журі надали щоденник читання, виступили з візитною карткою, спробували себе у літературно-інтелектуальній грі «Гонка за лідером» та представили книги, які прочитали поза шкільною програмою. Відповіді журі оцінювало за 12-бальною шкалою, до уваги брали пости, які діти викладали у групі «Таємне товариство книгоманів» у Facebook.

Переможцем II етапу конкурсу журі визнало Леонілу Богошуру. «Леоніла набрала найбільшу кількість балів, оскільки змогла вільно висловлювати свою думку, цікаво представила книгу і крім того ще й музично обдарована дитина. Вітаємо тебе і бажаємо успіхів у наступному етапі», — звернулася до переможниці конкурсу та усіх присутніх голова журі Лариса Сачевська і вручила дівчині диплом суперчитача Світловодського району.

Тринадцятирічна Леоніла Богошура поділилася враженнями від своєї участі: «Я щаслива, що перемогла. Читати дуже люблю, усім школярам-підліткам раджу прочитати книгу «Філіпак і дівчатка» та «Паперовий янгол». Книги дуже захоплюють, головне розпочати їх читати».

Тепер дівчина продовжить боротьбу на ІІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2019», який відбудеться 25 квітня цього року. Переможець обласного етапу матиме змогу взяти участь у конкурсі «Читаю з KredoBank — їду у Варшаву».

Альона Зозуля

"ВК" у PDF