Суспільство / Спорт

Їм лише рік, а вони вже успішні

Перша річниця заснування Академії зі снукеру у Знам’янці відзначалась 16 та 17 грудня. У святкову програму увійшли: посвята в снукеристи найменших учнів академії, а також турнір на Кубок Академії 2017 серед досвідчених гравців.
Трурнір проходив в категорії U16, хлопці і дівчата змагались у двох окремих сітках (у кожній сітці 7 спортсменів). Гра проходила у двох етапах: груповому етапі (кожен спортсмен провів 6 матчів за результатами яких і були визначені гравці плей-офф) та основному.

У неділю провели півфінали та фінали за результатами яких і було визначено переможців:
І призове місце посіли Маргарита Лісовенко та Олександр Крук. Вони стали господарями Кубків Академії снукеру 2017;
ІІ місце – Поліна Самойленко, Нікіта Рудік; ІІІ місце – Олександра Золотухіна і Анна Ландирєва, Кирил Євстаф’єв і Максим Крижановський.
Всі призери отримали дипломи і медалі. Пам’ятним подарунком стала книга української авторки Наталії Щерби.

Дев’ять найменших снукеристів, які брали участь у посвяті отримали футболки з логотипом, сувеніри та солодощі.

Також діти і керівник Федерації снукеру України в Кіровоградській області Ганна Лісовенко приймали найщиріші вітання від поціновувачів більярдного виду спорту, в тому числі від президента Федерації снукеру в Україні Сергія Бойка. Батьківський комітет подарував для Академії колаж з фотографіями найцінніших моментів за перший рік навчання.