Світловодський район
Суспільство

«Очима щасливої жінки»

«Очима щасливої жінки»
8 липня Арт галерея «Наше місто» (м.Світловодськ) відкрила нову виставку. З її наповненням присутніх познайомили організатори — Світлана Комлик та Ксенія Бондаренко.
Так, зала декоративно-ужиткового мистецтва представила нові для себе види мистецтва світловодських майстрів: валяння з вовни від Людмили Нікішиної та еко-пазли від Віктора Сачка. Незвичайні іграшки виготовлені з липи та вільхи і розфарбовані акрилом на водній основі з додаванням лляної олії, тому вони не токсичні. Деталі не містять гострих кутів, тому безпечні для дітей. Уже по закінченню виставки декілька наборів знайшли своїх маленьких власників. Як розповіла нам Людмила Нікішіна, валянням вона займається 3 роки, беручи з Інтернету і майстер-класи, і матеріали. «Я не лежу на дивані і не дивлюся серіали», — сказала майстриня, знайомлячи зі своєю творчістю.

У фотозалі продовжено виставку «Світловодськ у фокусі» Анатолія Поплавського.
Як і було обіцяно свого часу при відкритті, Арт галерея «Наше місто» встановлює зв’язки із галереями України. Першою стала галерея «Єлисаветград» з м.Кропивницький та, зокрема, творча студія для дітей і дорослих «Муза», що діє при цій галереї. Тож у залі образотворчого мистецтва розмістилася виставка «Очима щасливої жінки» від сімнадцятьох художниць-
аматорок. Позитивна натхненниця та керівник студії Ольга Краснопольська раз по раз дякувала своїм студійцям, більшість з яких приїхала на відкриття, та галереї «Наше місто»: «Це перша виставка студії, коли картини не серед інших робіт, а тільки наші. «Муза» організувалася 2 роки тому і з занять для 2-3 дорослих виросла у справжню студію. Переконана, навіть якщо ці люди не пов’яжуть у подальшому свою долю з мистецтвом, воно буде йти з ними поруч і надихати у житті».

Жінок «Музи» привітав світловодський художник Анатолій Сіромаха: «Складно провести грань між професіоналами і аматорами. Найголовніше, що у вас є бажання творити. Нехай живопис приносить вам відпочинок, нове натхнення у житті. Хочу відзначити: виставки аматорів в Україні зустрічаються не так часто. У нашій області вони започатковані галереєю «Єлисаветград», а ось тепер цей рух підхопила і галерея «Наше місто».

Художник Юрій Цуканов подякував художницям з Кропивницького за те, що вони беруть пензель до рук і створюють дива. У свою чергу Інна Вишневська, руці якої належить більша частина робіт виставки, яка придумала її назву, та, за словами студійців, є взірецем щасливої жінки для них, сказала: «Як багатодітній мамі, як людині, яка приїхала з війни, для мене це дуже важлива подія. У малюнки дівчат вкладені не просто мазки, бліки, палітри, сюди вкладені надії, хвилювання та мрії».

Не обійшлося без хитросплетінь долі. Одна з художниць — Людмила Макей — родом зі Світловодська і провела тут 16 років свого дитинства. Тому для неї виставка саме у цьому місті дуже особлива.

Галерея приготувала усім учасникам творчі сувеніри, а «музи» окрилено дякували Світловодську за гостинний прийом, за те, що відкрив не лише двері галереї, а й свої обійми, та обіцяли приїздити на пленери і наступні виставки.

Легку атмосферу свята тонко підкреслювала маленька танцівниця Софія Барадуля.
По його закінченню Анатолій Сіромаха провів екскурсію для чарівних гостей містом та рікою Дніпром.
А діючу виставку у галереї «Наше місто» можна переглянути до 30 липня 2017 року.
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»
«Очима щасливої жінки»

"ВК" у PDF