У Кропивницькому відкрилася виставка Марини Соколовської «Два роки, один шлях»
- 12 липня 2025, 10:56

В п'ятницю, 11 липня в обласному музеї мистецтв у Кропивницькому відкрилася персональна виставка художниці Марини Соколовської під назвою «Два роки, один шлях». Це вже друга експозиція мисткині у картинній галереї Петра Оссовського, що розповідає про її внутрішній і зовнішній шлях після вимушеного переїзду з прифронтової Костянтинівки на Донеччині.
Після першої виставки жінка довго не могла зрозуміти, чи справді вона художниця, зізнається Марина, та додає, що було багато сумнівів і запитань. Але з кожною роботою, з кожним шаром фарби, вона відчувала: це її!
Особливістю виставки стало те, що глядачам дозволили торкатися картин — для Соколовської це принципово. Її твори хочеться не лише бачити, а й відчувати буквально, на дотик.
На відкриття виставки завітав керівник творчого об’єднання «Кропива» В’ячеслав Вандрашек, який, як і сама художниця, переїхав до Кропивницького через війну. У своєму виступі він підкреслив щирість і теплоту експозиції, зізнавшись, що подія справила на нього глибоке враження.























