---
Суспільство

Волонтерку з Новгородківщини Олену Іванченко нагородили з нагоди Дня матері

Волонтерку з Новгородківщини Олену Іванченко нагородили з нагоди Дня матері
До Дня матері в обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Квіти для матерів загиблих героїв». На ньому волонтерці із села Білозерного Новгородківської селищної ради Кропивницького району, матері загиблого воїна Володимира Петленка Олені Іванченко вручили відзнаку «Орден матері бійця», повідомляють на сторінці музею.
Захід з нагоди Дня матері розпочався з хвилини мовчання за полеглими в російсько-українській війні.

Протоієрей Іван Шубин, настоятель парафії святих апостолів Петра і Павла Православної церкви України міста Кропивницького промовив молитовні слова розради та духовної підтримки матерям, діти яких повернулися з російсько-української війни на щиті.

Відзнаку «Орден матері бійця» за подання громадської організації «Єдина родина Кропивниччини» вручили волонтерці, матері загиблого бійця Володимира Петленка Олені Іванченко з Новгородківщини.

Волонтерку з Новгородківщини Олену Іванченко нагородили з нагоди Дня матері

Організатори заходу подарували квіти матерям полеглих захисників України в рамках акції, метою якої є висловити підтримку та увагу матерям загиблих героїв. Це спільний проєкт компанії FLOWERS.UА та громадської організації «Незламні матері». У 2024 році регіональним координатором акції виступила громадська організація «Єдина родинна Кропивниччини».

ТОП новини

Алею пам’яті відкрили в Олександрівці

Лариса Степанова, 14 травня 2024, 10:24

Благодійний концерт до Дня матері у Деріївці

Тетяна Юганова, 14 травня 2024, 10:10

"ВК" у PDF