Новгородківський район
Надзвичайні події

Травмуванням закінчилася сусідська гостинність в одному із сіл Новгородківського району

Травмуванням закінчилася сусідська гостинність в одному із сіл Новгородківського району
На Кіровоградщині правоохоронці з'ясовують обставини конфлікту, під час якого травмувався 22-річний чоловік.
За попередніми даними, сварка між сусідами сталася через ревнощі господаря будинку до своєї дружини. У результаті потерпілий отримав поранення шиї. Усвідомивши, що сталося, 55-річний чоловік сам викликав для нього карету швидкої.

Пригода мала місце 27 вересня в Новгородківському районі, що на Кіровоградщині. Чоловік та дружина після спільної вечері пішли відпочивати. Згодом до них у гості навідався сусід. Господиня будинку запросила його до столу. Та вже через деякий час він, зі слів господаря, почав зловживати гостинністю. Після нетривалої сварки молодший з опонентів дав старшому кілька ляпасів. Зважаючи та не, що фізичні дані у сторін конфлікту були нерівними, власник садиби вийшов надвір та взяв до рук вила. Під час подальшої «розмови», за словами господаря, сусід начебто сам під час руху зачепився за гостре металеве вістря.

Побачивши кров, чоловік якнайшвидше вирушив до родичів, які й викликали на місце пригоди медичних працівників та правоохоронців.

Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодекс України «Умисне легке тілесне ушкодження». Обставини пригоди в даний час з’ясовують правоохоронці.

"ВК" у PDF