Світловодський район
Влада / Інтерв’ю

Валентин Козярчук: «Наша партія — Світловодськ! Хто зі мною, вперед!»

Валентин Козярчук: «Наша партія — Світловодськ! Хто зі мною, вперед!»
Третього листопада ми мали змогу поспілкуватися з новообраним міським головою Валентином Козярчуком і отримати відповіді на непрості запитання.
— Валентине Валентиновичу! П’ять років тому ви програли на виборах міського голови. Чи можна сказати, що ви 5 років готувалися, щоб взяти реванш?

— Ні. Під час виборчих перегонів я неодноразово говорив людям про те, що не збирався балотуватися ні в депутати, ні на міського голову. Так трапилося, що навесні мене запросили добрі знайомі в партію Блок Петра Порошенка "Солідарність". Я погодився попрацювати, але потім почалися такі справи і такий тиск, що я подумав: "Ну, хлопці, тримайтеся, ви мене вже дістали!" Врешті, мене переконав мій духівник — Олександр Коваленко. Він сказав мені: "Іди послужи громаді! Ти ж відчуваєш — і в бізнесі, і в спорті, все у тебе виходить добре". Я йому щиро вдячний за підтримку.

— Хто ще доклав зусиль до вашої перемоги?

— 2692 виборця, зрозуміло. Дякую їм за довіру. Моя команда і 80 спостерігачів, які приїхали з різних куточків України, щоб проконтролювати чесний підрахунок голосів, загалом їх було 120. Дехто з моєї команди пропонував: може роздамо людям гроші, як це роблять інші кандидати? Я відповів, що не буду себе поважати після того, як примушу бідних людей продавати свій голос за 200 гривень. Ми ж йдемо в міську раду під гаслом: "Світловодськ — територія без корупції!". Як же можна починати з підкупу виборців? Так само і в спорті. Я — яхтсмен, брав участь у багатьох змаганнях, під час яких бували і такі моменти. Ми вириваємося вперед, залишаючи суперників позаду і раптом бачимо їх вранці попереду. Ну не могли вони нас обігнати вночі! Це значить, увімкнули двигун, заради міфічної перемоги, пішли на обман. Мої хлопці пропонують: може і нам так само вчинити? Ні в якому разі! Лише завдяки своїй добрій підготовці і волі до перемоги, ми двічі стали чемпіонами України, 65 кубків з різних змагань прикрашають нашу кают-компанію. Я за чесну гру!

— Як ви будете ділити себе між бізнесом і державною службою? Яскравий приклад нашого Президента Порошенка доводить, що це дуже складно, не зважаючи на обіцянки.

— Я займаюся певними процедурами, закриваю підприємництво, яке заборонено законом. Але в жодному з чотирьох підприємств нашої компанії я не працюю директором, я — консультант. Напишу заяву про припинення своїх повноважень консультанта і буду працювати з повною віддачею на громаду.

— Напевне, це буде нова сторінка вашого життя?

— Сподіваюсь, така ж успішна, як і попередні.

— Тоді, чому ви не поспішаєте зайняти крісло міського голови? Виборча комісія результати підрахунку голосів затвердила і оголосила. Ніхто не спростовує результати виборів…

— Можливо я помиляюся, але є певна процедура: голова міської виборчої комісії повинен бути ініціатором проведення першої сесії міської ради, під час якої вручить посвідчення мені і всім депутатам міської ради. Після цього я стану до роботи.

— Оскільки процес зміни влади затягується, збій в системі управління очевидний. У міськвиконкомі кілька людей звільнилося, чимало людей очікують, що ж буде, коли ви прийдете, хтось підшукує іншу роботу, побоюючись, що все одно звільните, бо він не ваша людина. Чого слід очікувати рядовим працівникам міськвиконкому та його управлінь?

— Змін життя на краще і дуже багато роботи.

— Чи будете Ви вести якісь перемовини з депутатськими групами від різних політичних партій щодо розподілу посад секретаря міської ради, голів комісій, заступників міського голови, керуючого справами тощо?

— Вдаватися до "договорняка" я не буду. Я — за чесні змагання між досвідченими, розумними, працелюбними людьми. Секретаря ради пропонує міський голова. Я ще не визначився, але думаю, що мою кандидатуру підтримають з першого разу. Голів комісій оберуть депутати, коли вирішать, хто і де буде працювати. Місць усім вистачить. Хто з депутатів хоче працювати у виконавчій владі — ласкаво просимо! Ніяких політичних інтриг у нас не буде, впевнений, що я зможу згуртувати депутатів в одну команду. На першій сесії я оголошу: "Наша партія — Світловодськ! Хто зі мною, вперед!".

Календар

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Архів

Серпень 2022 (7)
Липень 2022 (13)
Червень 2022 (16)
Травень 2022 (30)
Квітень 2022 (41)
Березень 2022 (40)