---
Влада / Вибори-2015

Сергій Кузьменко зустрівся із спостерігачами ОБСЄ

Сергій Кузьменко зустрівся із спостерігачами ОБСЄ
29 вересня голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зустрівся із довгостроковими спостерігачами ОБСЄ Джейн Купер та Матті Хайнонен, які прибули на Кіровоградщину. Під час зустрічі було обговорено суспільно-політичну ситуацію в області та стан підготовки до місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, а також поінформовано іноземних гостей з питань, які їх цікавлять.
На початку зустрічі представники ОБСЄ зазначили, що для них є важливим знайомство з очільником області, оскільки на Кіровоградщині вони будуть перебувати довго – до закінчення виборчої кампанії і підведення підсумків. У зоні відповідальності спостерігачів перебуватиме вся область.
Голова облдержадміністрації у свою чергу привітав іноземних гостей на Кіровоградщині та відзначив важливість участі делегації спостерігачів ОБСЄ у місцевих виборах.
– Ми вже маємо досвід співпраці з іноземними спостерігачами, які перебували в нашій області під час президентських та парламентських виборів, – зазначив Сергій Кузьменко. – На тих виборах ми отримали високу оцінку стосовно якості проведення, прозорості й відкритості. Для нас дуже важливо, щоб і ці вибори, місцеві, відбулися у демократичному форматі. Президент України Петро Порошенко акцентує увагу на тому, що ми, як представники влади, повинні забезпечити організацію виборчого процесу та рівні умови для усіх учасників.
Сергій Кузьменко також повідомив, що особисто він не братиме участі у виборах. Це його рішення унеможливлює будь-які політичні спекуляції стосовно використання адмінресурсу.
– Голова облдержадміністрації має бути "над процесом", щоб забезпечити рівні умови для усіх партій, блоків та усіх кандидатів, – наголосив очільник області. Також він зазначив, що між політичними силами області є порозуміння, оскільки представники політичних партій підписали меморандум про чесні вибори, та висловив сподівання, що ці вибори на Кіровоградщині відбудуться спокійно.
Іноземним спостерігачам Сергій Кузьменко презентував основні політичні сили, які братимуть участь у виборчих перегонах. Він коротко поінформував про політичні партії і блоки як провладні, так і опозиційні, а також назвав 4 нові політичні проекти, які раніше участі у виборах не брали.
Представники ОБСЄ під час зустрічі також запитували про провідні галузі економіки, які представлені на Кіровоградщині, ресурси та потенціал. Голова облдержадміністрації надав їм короткі вичерпні відповіді.
На завершення розмови з іноземними гостями, очільник області ще раз підкреслив важливість перебування на Кіровоградщині спостерігачів такого високого рівня та запевнив, що сприятиме у вирішенні всіх питань для того, щоб їхнє перебування було комфортним.

"ВК" у PDF