---
Влада / Суспільство / Благодійність

"Не можна зупиняти допомогу фронту", — Олесь Довгий про підтримку батальйону "Госпітальєри"

"Не можна зупиняти допомогу фронту", — Олесь Довгий про підтримку батальйону "Госпітальєри"
Відбувся черговий проєкт благодійного фонду родини Довгих «Можемо разом», у межах якого вдалося зібрати 1,2 млн грн. Кошти були передані представником Наглядової ради фонду Олесем Довгим команді волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри» на чолі з Яною Зінкевич.
Гроші використають для закупівлі нової партії кровоспинних турнікетів, необхідних у роботі парамедиків для рятування життя українських воїнів. На знак вдячності за підтримку «Можемо разом» отримав від батальйону пам’ятний подарунок — шеврон, який займе почесне місце в офісі благодійного фонду.

«Я хочу щиро подякувати фонду «Можемо разом» і кожному, хто долучився до цього проєкту, за допомогу! За кожну гривню, залучену до нашої спільної справи спасіння життів наших захисників, що дарують нам незалежність, свободу та наближають майбутню перемогу!» — підкреслила командирка «Госпітальєрів» Яна Зінкевич.


"Не можна зупиняти допомогу фронту", — Олесь Довгий про підтримку батальйону "Госпітальєри"

Добровольча організація парамедиків «Госпітальєри» була заснована у 2014 році, коли Росія анексувала український Крим і розпочала бойові дії на сході нашої країни. Наразі у складі понад 50 екіпажів працюють більш як 360 парамедиків, які з 24 лютого 2022 року по квітень 2023-го провели 7827 евакуацій поранених українських бійців.

Нагадуємо, що це не перший проєкт благодійного фонду родини Довгих «Можемо разом» з підтримки «Госпітальєрів». Зокрема, фонд передав парамедикам провізії на загальну суму 7,4 млн грн і співпрацює з організацією, допомагаючи вирішувати питання стосовно існуючих потреб. 

Загалом БФ «Можемо разом» системно надає допомогу нашим захисникам від початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, родина Довгих передала на фронт надсучасну пересувну хірургію, яка дозволяє проводити невідкладні операції на лінії фронту, де на рятування життя часто відведено лічені хвилини. 

Фонд активно бере участь у благодійних аукціонах задля підтримки ЗСУ. Таким чином вдалося придбати БПЛА «Валькірія» та дрони DJI Mavic 3T. 

А ще протягом останнього року завдяки зусиллям команди фонду на передову було відправлено 7 автомобілів. Нещодавно з Великої Британії прямо на фронт доставили унікальну броньовану землерийну машину FV180 Combat Engineer. 

«Шеврон «Госпітальєрів» — це одна з найцінніших для нас відзнак, яка показує, що ми все робимо правильно. Від початку нашої фандрайзингової кампанії для «Госпітальєрів» ми розуміли, що скільки б грошей не було зібрано для фронту, їх буде недостатньо, допоки не здобудемо перемогу. Тому ми не маємо права зупинятися — і ми не зупинимося. Як не зупиняться наші захисники, наші медики, наші українці в своєму прагненні до перемоги. Ми разом», — підсумував Олесь Довгий.

"Не можна зупиняти допомогу фронту", — Олесь Довгий про підтримку батальйону "Госпітальєри"

Підтримати добровольчий батальйон «Госпітальєри» за реквізитами у посиланні: hospitallers.life/needs-hospitallers

"ВК" у PDF