Афіша

Тренінги "Активізація громади: інструменти і можливості"

Тренінги "Активізація громади: інструменти і можливості"
У середу, 11 травня у Кіровоградському прес-клубі (вул. Соборна 1а) та 12 травня (четвер) у залі засідань Знам'янського міськвиконкому о розпочнеться тренінг з циклу “Жіноча школа” для громадських активісток, лідерок, депутаток рад різних рівнів та працівниць органів місцевого самоврядування.
Під час тренінгуви дізнаєтесь, як знайти однодумців у вашій громаді та як шукати ресурси на втілення ідей, як спіпрацювати із владою та іншими громадами.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують учасниць роздатковими матеріалами. Учасницям, що мешкають не в Знам’янці, буде вішкодований проїзд. Для компенсації вартості проїзду обов’язковим є надання оригіналу квитка до Знам’янки та копії зворотнього квитка.

Для реєстрації надсилайте прізвище і контактну інформацію керівниці проекту Ользі Гріднєвій на адресу olga@gridneva.com (тел. 0504716516), або координатору заходу у м. Знам’янка Оксані Войчишиній на адресу homochka1410@i.ua (тел.. 066-179-58-18). При реєстрації, будь ласка, зазначайте, на який з тренінгів (у Знам'янці чи у Кіровограді) ви реєструєтесь.

"ВК" у PDF