---
Актуально / Суспільство

«Пакунки пораненого» у військових шпиталях вперше наповнили гігієнічними наборами

«Пакунки пораненого» у військових шпиталях вперше наповнили гігієнічними наборами
За інформацією Міністерства оборони України 21 січня, Агенція оборонних закупівель передала до військових шпиталів перші 50 тисяч гігієнічних наборів.
«Пакунок пораненого» запровадили в Україні влітку минулого року. Він має складатися з адаптивного одягу да гігієнічного набору.

Адаптивний одяг до шпиталів почав надходити з осені минулого року.

І ось у січні 2026 року Агенція оборонних закупівель забезпечила перші 50 тисяч гігієнічних наборів.

Кожен набір складається з рушника, зубної щітки і зубної пасти, шампуню, гелю для душу, дезодоранту, крему, засобів для гоління, гребінця, ватних паличок, антисептика, вологих і сухих серветок тощо.

До жіночих наборів додатково вкладено гігієнічні засоби, ватні косметичні диски та силіконову гумку для волосся.

Також до наборів додано юридичний довідник від команди Правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип», листівку-подяку з дитячим малюнком і QR-код для зворотного зв’язку щодо вдосконалення комплектації пакунків.
Фото: Ілюстративне зображення, ШІ

Стрічка новин

"ВК" у PDF