Як Благодійний Фонд «Можемо Разом» допомагав військовим та цивільним у вересні-жовтні 2024
- 16 листопада 2024, 14:55
Благодійний Фонд «Можемо Разом» працює із перших днів широкомасштабного вторгнення Росії в Україну задля стійкості нашої країни, допомагаючи власними силами та обʼєднуючи партнерів. Допомога різнопланова, виходячи з можливостей Фонду та потреб насамперед військових, а за можливості надається і цивільним. Завжди цільова, направляється лише за запитами.
Команда Фонду розповіла, кому і чим саме допомагали у вересні-жовтні 2024 року.
Цього разу жінці з інвалідністю передали підгузки.
Серед багатьох відправок, які протягом вересня-жовтня зробила волонтерка Інна Порошина з Олександрії, п’ять відправок були з «медициною» від Фонду. Медичні роти і не тільки на Запорізькому та інших напрямках отримали знеболювальні, противірусні препарати, антибіотики, шприци.
Людмила Буякова, також волонтерка з Олександрії, прозвітувала, що отримала від Фонду чай і перев’язувальний матеріал для подальшої відправки військовим.
Посилки для медичної роти на Харківському напрямку відправляла волонтерка, голова громадської організації «Нескорені "Мудрість й Відвага"» із села Докучаєвого Устинівської громади Лариса Туру, а наповнити їх допоміг Фонд.
Волонтерка Лілія Фроленкова із села Павлівки Світловодської міської ради отримала від Фонду та відвезла на фронт чай, вологі серветки, засоби особистої гігієни та футболки.
Перев’язувальний матеріал, худі і консерви отримала медична рота (стабілізаційний пункт) та ще дві бригади на Сумщині через волонтерку Марину Фаринич з міста Світловодська Олександрійського району.
Волонтерка і капеланка Марина Салабутіна зі Світловодська Олександрійського району відзвітувала у соцмережах про свою поїздку до військових зокрема так:
Серед чималого списку благодійників у цьому дописі значені народний депутат України, член наглядової ради Фонду Олесь Довгий та його помічник-консультант Марія Басараб.
Звітуючи про відвезену велику передачу у Вугледар, громадська організація «Центральний щит Гелон», яка діє у Світловодську, серед інших подякувала і Фонду за чай та засоби гігієни.
Волонтерка, голова громадської організації «Спілка ветеранів війни учасників АТО / ООС "Іволга"» Дарія Ільїна зі Світловодська в одному зі своїх жовтневих дописів-звітів проінформувала про те, що отримані від Фонду 40 худі вже передані військовим.
Світловодський волонтер Юрій Сичов, який у більшості займається відновленням військових авто, подякував за значну допомогу у ремонті позашляховика на Курахівський напрямок ветерану війни, першокласному зварювальнику Роману Басарабу, який безоплатно, на волонтерських засадах відремонтував машину, та члену наглядової ради Фонду Олесю Довгому за оплату розхідних матеріалів.
Для відновленої після пожежі у березні цього року бібліотеки села Цвітного Олександрівської селищної ради Кропивницького району відправили стільці.
Помічник-консультант народного депутата Олеся Довгого Катерина Бондаренко комунальній установі «Олександрівський центр соціального обслуговування» передала чай, футболки, засоби особистої гігієни для подальшого формування та відправок посилок воїнам-землякам.
Воїнам на Покровський напрямок з Олександрівки попрямували чай, ліки, засоби особистої гігієни, вологі серветки, футболки.
Через волонтерів громадської організації «Спілка учасників АТО та волонтерів Олександрівського району "Нескорені"» одній з бригад, що обороняє Торецьк, передала олію, чай, вологі серветки, засоби особистої гігієни.
Підтримка спорту завжди була в полі зору народного депутата України Олеся Довгого до широкомасштабного вторгнення. Під час гарячої фази війни команда Фонду також винаходить можливість підтримати спортсменів, які залишаються в Україні і продовжують демонструвати гідні результати. Цього разу спортивну команду Кіровоградщини, яку 11-14 вересня 2024 року в селищі Ворохті Івано-Франківської області на Всеукраїнських спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних територіальних громад України представляла Олександрівська громада, забезпечили формою.
Соціальний гуртожиток для вимушених переселенців у селі Бовтишці Олександрівської селищної ради розпочав діяти навесні цього року. Тоді ж до його облаштування долучився і «Благодійний фонд "Можемо разом"», передавши для створення комфортних умов проживання пральну машину. Зараз у гуртожитку живуть 33 мешканці з Покровська та Костянтинівки, з них 14 дітей. Катерина Бондаренко відвідала гуртожиток і передала родинам одяг та іграшки.
Благодійний фонд «Можемо разом» за час війни налагодив співпрацю з великою кількістю партнерських організацій, діяльність яких перекликається з діяльністю Фонду. За цей час це вже не просто партнери, а друзі, які завжди готові підставити плече, адже впевнені, що можуть завжди розраховувати і на підтримку колективу Фонду. Так, минулого тижня громадська організація «Голос України» та фармацевтична корпорація «Артеріум» передали антимікробні медичні препарати на загальну суму понад 116 тисяч гривень. Корпорація «Артеріум» вже не вперше надає ліки організаціям та волонтерам, які підтримують захисників та жителів прифронтових територій. З приходом холодів наші захисники все більше потребують лікування, тому це вчасна допомога, яка швидко буде роздана волонтерам і попрямує до стабілізаційних пунктів, медичних бригад і просто медиків, які надають першу допомогу українським військовим, говорять у Фонді і повідомляють, що його робота не зупиняється.