У рейтингу активності депутатів-мажоритарників Олесь Довгий посідає перше місце
- 17 жовтня 2016, 13:44

У більшості випадків розв’язання людських проблем мала би пропонувати місцева влада, та час нині такий, що займатися вирішенням питань громадян мусять усі, незалежно від місця урядування — у сільській раді чи під куполом Верховної Ради. Люди опиняються у складних життєвих умовах, а зарадити нікому. І тоді найбільше допомагає той, до кого частіше звертаються.
За словами представника «ОПОРИ» Зої Лебідь, решта депутатів від Кіровоградщини системної роботи з виборцями не проводять і не використовують всіх своїх можливостей для захисту інтересів громад, завдяки яким пройшли до вищого органу влади.
Що може зробити депутат у своєму окрузі?
Розробити програму вирішення проблем округу та сприяти її фінансуванню з боку держави, інвесторів чи місцевого бюджету;
розробити законопроекти чи проект постанови, який враховуватиме позиції виборців, та внести його на розгляд Верховною Радою;
консультувати Вас — своїх виборців — з питань захисту Ваших інтересів та законних прав;
порушити питання та внести пропозиції, що враховуватимуть заяви та скарги виборців, до місцевих органів влади;
розглядати і переадресовувати звернення виборція до компетентних органів влади чи установ/організацій та вимагати письмової відповіді від них протягом 10 днів;
для вирішення проблем виборців скористатись своїм правом на невідкладний прийом у органах влади чи, наприклад, у керівників підприємств.