Олександрівський район

Олександрівка приймала два обласні легкоатлетичні чемпіонати

На центральному стадіоні імені Миколи Шишки в селищі Олександрівці 5 вересня відбулися відразу два легкоатлетичні чемпіонати області. Вони зібрали понад 150 юних спортсменів з Кропивницького, Малої Виски, Новомиргорода, Олександрівки, Гайворонського і Кропивницького районів.
На чемпіонаті області з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 2007-2009 років народження, де спортсмени змагались у бігу на 60 метрів, у стрибках у довжину, метанні м’ячика та бігу на 500 (600) метрів, не виявилося рівних юнакам з Олександрівки. Вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Третяк, Тарас Ульянич та Ігор Шеремет стали відповідно чемпіоном і призерами змагань. У дівчат чемпіонкою Кіровоградщини стала Юлія Козлова з Гайворона, другий результат у Ельвіри Безпалої з Олександрівки, а третій — у Аліни Горшкової та Вікторії Гончаренко з Олександрівки. Кращі спортсмени у складі збірної Кіровоградщини 18-20 вересня виступлять на чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства у сел. Лазурне на Херсонщині.

На чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007 років народження та молодших теж точилася безкомпромісна боротьба. У дівчат у бігу на 100 метрів чемпіонський титул здобула Алла Свідерська з Гайворона, друге і третє місця у кропивничанок Аліни Скрипчук та Яни Зооро. У юнаків на цій же дистанції весь п’єдестал пошани за кропивницькими легкоатлетами. Микола Волошин, Іван Буліч та Даниїл Жолобов посіли відповідно перше, друге і третє місця. У бігу на 400 метрів у дівчат першою стала Валерія Дмитрашко з Кропивницького, другою — Каріна Кудря з Малої Виски, а третьою — Єлизавета Луньова з обласного центру. На чортирьохсотметрівці серед юнаків переміг Андрій Радзевило з Олександрівки, на другій і третій сходинках п’єдесталу пошани — Даниїл Жолобов з Кропивницького і Святослав Малохатько з Малої Виски. У бігу на 800 метрів серед дівчат найкращою була Алла Свідерська з Гайворона, друге місце в Анастасії Степаненко з Кропивницького, а третє — у Яни Клименко з Олександрівки. Вісімсотметрівку серед юнаків найкраще подолав Сергій Лісніченко з Новомиргорода, друге і третє місця підкорилися Єгору Матвєєву з обласного центру та Олександру Драгану з Малої Виски. Біг на дистанцію 1500 метрів був за атлетами Дмитрівської ОТГ. Чемпіонські титули здобули Анастасія Фамільярська та Давид Бичковський. У стрибках у довжину найкращі результати показали спортсмени з Кропивницького. Серед юнаків перше і друге місця здобули Микола Волошин та Іван Буліч, серед дівчат першою стала Олександра Скирда, другою — Дар’я Подолян, а третьою — Христина Ковальчук.