---

Ярослав Бережний — бронзовий призер турніру з дзюдо

22 та 23 лютого на всеукраїнському турнірі з дзюдо «Київська весна», який вже став міжнародним, участь брали близько 966 учасників — з різ-
них куточків України та гості — з Литви, Голландії, Швеції, Румунії, Білорусі, Молдови. Світловодськ представили п’ять вихованців КДЮСШ №1, які тренуються під керівництвом Рудольфа Матвєєва.
Найбільшого успіху досяг світловодський дзюдоїст 2005 року народження Ярослав Бережний у ваговій категорії 55 кг, в якій змагалися 52 спортсмени. Світловодець став бронзовим призером змагань: провів шість боїв, з яких лише один програв київському дзюдоїсту. Був
нагороджений медаллю, дипломом, кубком та призами. Нікіта Агейченко 2005 року народження у категорії 60 кг, в якій змагалися 54 спортсмени, провів чотири переможні бої і вже у півфіналі та у боротьбі за бронзову медаль поступився спортсменам з Житомира та Білорусі.
Посів п’яте місце.

«Цей турнір став генеральною репетицією перед чемпіонатом України,який відбудеться на початку квітня у Харкові», — додав тренер Рудольф