---

Із Запоріжжя привезли дві медалі

Із Запоріжжя  привезли дві медалі
Троє юних спортсменів з смт Олександрівка — вихованці тренера Олександра Серединського — стали учасниками чемпіонату України з комбат дзю-дзюцу, що пройшов 1 грудня у місті Запоріжжі.
У ваговій категорії до 30 кілограмів Станіслав Бодня, 2010 року народження, виборов бронзову медаль. Він переміг у трьох поєдинках, поступившись лише у четвертому місцевому спортсмену. Боротьбу за перемогу у цій категорії вели 26 бійців. Тож конкуренція була неабиякою.

Ще одну бронзову медаль на чемпіонаті України здобув Єгор Яровий, 2008 року народження, який виступав у ваговій категорії до 55 кілограмів. Третій учасник змагань з Олександрівки — Максим Вовченко — дебютував на подібному турнірі. Призового місця хлопець не завоював, але прагнув до цього. Це помітили організатори чемпіонату і нагородили Максима Вовченка дипломом «За волю до перемоги».