10 нагород спортсменів зі Знам’янського району на чемпіонаті України у Львові

15-20 лютого у Львові відбувався зимовий чемпіонат України з велотреку.
На цих змаганнях успішно виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Софія Шевченко у змаганнях серед юніорок здобула чотири нагороди – три золоті (гіт 500 метрів з ходу, командна гонка переслідування 3 км, групова гонка 40 кіл) та одну срібну (у кейтерінгу).

У змаганнях серед жінок Віра Борисюк у командній гонці переслідування посіла третє місце на Чемпіонаті України. Максим Мамчик у змаганнях серед юніорів здобув три нагороди – виграв командному спринті, посів друге та третє місця відповідно у спринті та гіті 200 метрів з ходу. Алла Марущук стала бронзовою призеркою чемпіонату України у груповій гонці вибування серед дівчат. Сергій Сидор у груповій гонці «Темпо» серед юнаків посів третє місці.

Загалом вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ здобули 10 нагород – чотири золоті, дві срібні та чотири бронзові.