Світловодський район

Золото і бронза — у світловодських футболістів

Святкування Дня Незалежності України запам’ятається світловодцям та гостям міста не тільки гучними концертами й конкурсами, а ще й видовищними футбольними іграми. Упродовж чотирьох днів, з 21 по 24 серпня, у Світловодську тривав традиційний Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження, організований управлінням молоді та спорту, КДЮСШ №1 та федерацією футболу Світловодська.
За титул переможця змагалися 6 команд: дві з Кропивницького — «ДЮСШ №2» та «СДЮШОР», «ДЮСШ» м.Умань
Черкаської області, господарі поля — «КДЮСШ Спарта» та дві команди «КДЮСШ м.Світловодськ».

Розпочинався і закінчувався турнір парадом учасників. На відкритті юних футболістів вітали начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева, директор КДЮСШ Василь Мороз, перший дитячий тренер та Почесний громадянин м.Світловодськ Юрій Махно.

А боротьба за призові місця була дійсно нелегкою і запеклою. Команди грали за коловою системою, упродовж чотирьох днів кожна провела по п’ять ігор. У результаті змагань золото вибороли господарі поля — «КДЮСШ м.Світловодськ» (тренер Юрій Василенко)[/b], друге місце посіла команда «ДЮСШ №2», м. Кропивницький [b](тренер Михайло Гуменюк), на третій сходинці «Спарта КДЮСШ» (тренер Андрій Скворцов).

Багато світловодських гравців достойно виступили і отримали почесні звання. Так, титул «Кращий півзахисник турніру» здобув Іван Кочетков, кращим захисником став Михайло Мельниченко, кращим бомбардиром — Микита Колесник, який забив найбільшу кількість голів — 8. Кращим гравцем команди «КДЮСШ м.Світловодськ» визнали Матвія Деканенка, кращим гравцем з-поміж футболістів «Спарти КДЮСШ» — Дмитра Таровика, а футболіст цієї команди Артем Саєнко виборов приз як наймолодший гравець турніру.

Усі учасники змагань отримали грамоти, команди — дипломи. Призери турніру були нагороджені кубками та пам’ятними медалями, а кращі гравці — сувенірами.