Перше місце на обласних змаганнях

6 травня в селі Головківка (Олександрійський район) відбулися фінальні обласні змагання з футболу серед сільських спортивних шкіл.
Участь у цих змаганнях взяли команди з шести районів, які були поділені на дві групи. Переможцями групового етапу стали команди з Кіровоградського та Знам’янського районів, які вийшли до фіналу.

Вирішальний матч змагань видався цікавим. Пропустивши першою м’яч, команда Знам’янського району до перерви зрівняла рахунок, а у другому таймі зустрічі зуміла забити три м’ячі. Наприкінці матчу супернику вдалося лише відіграти один м’яч. Підсумковий рахунок 4:2 на користь команди зі Знам’янського району.

На цих змаганнях команда зі Знам’янського району виступала у наступному складі: Володимир Бочковий, Сергій Костін, Сергій Завальнюк, Едуард Шокул, Костянтин Шевченко, Станіслав Колісник, Станіслав Тіхонов, Артур Лизунов, Станіслав Савченко, Максим Корсун, Роман Дем’яненко, Кирило Аніцой, Вадим Каракай, Володимир Катана, Олександр Брагарь та Владислав Плохий. Тренери команди: Сергій Жуган, Олександр Довженко та Євген Бандурка.

Відзначимо, що фінансову допомогу на поїздку до Головківки надав Анатолій Головатенко.