Світловодський район
Спорт / Медіа

У Світловодську відбувся Відкритий турнір з волейболу

У минулі вихідні Світловодська КДЮСШ №1 стала центром проведення змагань з волейболу. 18-19 березня тут відбувся Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2005 р.н. та молодше.
Участь у ньому взяли 8 команд – по одній з Києва, Полтави, Ірпеня та Світловодська, а також по дві команди з Кременчука – «Нафтохімік» та ДЮСШ №2 і з Канева – ДЮСШ №1 та волейбольний клуб «Віка».

У результаті дводенних напружених змагань, І місце виборола київська команда, ІІ посіли світловодські волейболістки – вихованки КДЮСШ №1 (тренер Ірина Горобець) , а ІІІ – кременчуцька команда «Нафтохімік». Усі переможці отримали медалі і грамоти від організаторів, а кращі гравці турніру – подарунки, які їм вручив директор спортивної школи Василь Мороз. Їх отримали: Христина Старостенко («Нафтохімік»), Альона Решеткова (Світловодська КДЮСШ №1), Софія Мельник (Світловодська КДЮСШ №1). Особливий приз «за волю до перемоги» отримала Єлизавета Берідзе.

Ірина Горобець щиро дякує батькам спортсменок за допомогу в організації турніру, а «Світловодській Паляниці» за смачні короваї для учасників змагань. Тренер світловодської команди впевнена, у її юних вихованок – великі перспективи: «Я вірю в цих дітей! Це наша наймолодша команда, але вона вже показала себе дуже добре, вдруге завоювавши срібло на других у своєму житті офіційних змаганнях. Я вважаю, що це дуже гарний страт!».