Світловодський район

Шкільна футзальна ліга: визначилися переможці

5 березня в МСК ім. А. Тузовського відбулися фінальні змагання "Шкільна футзальна ліга Кіровоградської області сезону 2016-2017 років", у яких взяли участь учні 5-х класів і молодші школярі.
На змагання з’їхалися 8 команд: зі Світловодська, Кропивницького, Олександрії та з 5 районів області – Олександрійського, Олександрівського, Кропивницького, Голованівського, Знам’янського.

Під час змагань команда зі Світловодська (тренер Сергій Лисицький) здобула три перемоги і вийшла у фінал, де зустрілася з Олександрійцями. Їх вирішальна зустріч закінчилася з рахунком – 4:1 на користь школярів Олександрії, таким чином вони опинилися на першому місці, на другому — команда Світловодська, бронзовим призером стала команда з Кропивницького.

Кращим воротарем фінальних змагань став Богдан Сметанко (м. Олександрія), кращим захисником Данило Малий (м. Світловодськ), кращим нападником визнано Ярослава Бурлаченка (м. Кропивницький), а приз глядацьких симпатій дістався Станіславу Соколову зі Світловодська.

Переможці змагань нагороджені кубками та медалями, а команди з Олександрії та Світловодська отримали від обласної федерації футболу ще й комплекти футбольної форми та м’ячі.

Нагадаємо, що минулого року чемпіоном області була світловодська команда, яка на Всеукраїнському рівні посіла друге місце.