Команда Богданівської ЗШ №1 – переможець змагань з футзалу

Першого лютого відбувся перший етап обласних змагань «Шкільна футзальна ліга» серед учнів 5-их класів шкіл Знам’янського району.
Участь у цих змаганнях взяли юні спортсмени з семи шкіл: Дмитрівської ЗШ №1, Дмитрівської ЗШ №2 ім. Т.Г.Шевченка, Богданівської ЗШ №1 ім. І.Г.Ткаченка, Богданівської ЗШ №2, Цибулівської ЗШ, Володимирівської ЗШ та Петрівського НВК.

Команди були поділені на дві групи. У групі «А» команда Богданівської ЗШ №1 впевнено перемогла своїх ровесників з Богданівської ЗШ №2 (8:1) та Дмитрівської ЗШ №1 (2:0) й вийшла до фіналу. У іншій групі грали чотири команди. Переможцем групи стала команда Цибулівської ЗШ, яка була сильнішою за юних спортсменів з Петрового (2:0) та Дмитрівської ЗШ №2 (2:0), а з володимирівською командою розійшлася миром (0:0). У матчі за третє місце команда Дмитрівської ЗШ №1 у серії післяматчевих пенальті здолала ровесників з Володимирівки. У фіналі команда Богданівської ЗШ №1 (тренер Олександр Довженко) з рахунком 4:0 перемогла Цибулівську ЗШ і стала переможцем змагань. Кращим гравцем змагань було визнано Артура Лизунова.

Змагання пройшли за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної федерації футболу.

Результати матчів:
Група «А»
Богданівська ЗШ №2 – Дмитрівська ЗШ №1 – 1:3
Богданівська ЗШ №1 – Богданівська ЗШ №2 – 8:1
Богданівська ЗШ №1 – Дмитрівська ЗШ №1 – 2:0
Турнірне становище команд: Богданівська ЗШ №1 – 6 очок, Дмитрівська ЗШ №1 – 3, Богданівська ЗШ №2 – 0.

Дмитрівська ЗШ №2 – Цибулівська ЗШ – 0:2
Турнірне становище команд: Цибулівська ЗШ – 7, Володимирівська ЗШ – 7, Дмитрівська ЗШ №2 – 3, Петрівський НВК -0.

Матч за третє місце. Дмитрівська ЗШ №1 – Володимирівська ЗШ – 1:1 (по пен. 4:3)
Фінал. Богданівська ЗШ №1 – Цибулівська ЗШ – 4:0