Богданівці поступилися ФК «Парадіз»

15 січня у восьмому турі Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу богданівський «Буревісник» поступився ФК «Парадіз».
У першій половині зустрічі «Парадіз», який у турнірній таблиці перебуває на третьому місці, зумів забити швидкий м’яч — на шостій хвилині відзначився Сергій Куницький. А перед перервою «Парадіз» подвоїв рахунок.

У другому таймі зустрічі Дмитро Базака один м’яч відіграв, але вже у наступні хвилини богданівці пропустили два м’ячі. Граючий тренер «Буревісника» Олександр Довженко скоротив відставання в рахунку до двох м’ячів — 2:4. Останню десятихвилинку матчу краще провела команда «Парадіз», яка зуміла довести рахунок до розгромного — 6:2.

У наступному турі чемпіонату, 22 січня, «Буревісник» зіграє з «Нивою» (Компаніївський район).