Світловодський район

Одинадцять офіційних турнірів – одинадцять блискучих перемог!

Світловодський дзюдоїст Станіслав Рибін – вихованець КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) – вкотре підтвердив свій непереможний титул, здобувши золото на Всеукраїнському турнірі з дзюдо, який відбувся минулими вихідними в Черкасах.
Ці престижні змагання проходили з 16 по 19 грудня і були присвячені 73-й річниці визволення міста Черкаси від нацистських окупантів. Участь у них взяли спортсмени з восьми областей України та міста Київ. Провівши п’ять блискучих переможних боїв, Станіслав виборов перше місце у ваговій категорії 46 кілограмів серед 26 учасників. Особливо напруженим став фінальний бій, у якому Станіслав боровся зі столичним спортсменом. Напруження схватки не вщухало до самого кінця, адже жоден з суперників не поступався один одному, але у Голден скорі (додатковому поєдинку) Станіслав зміг вибороти перемогу, провівши блискучий кидок на «вазаарі».

«Починаючи з осені 2015 року це була одинадцята перемога Станіслава на офіційних змаганнях. За весь сезон – жодної поразки! – з гордістю розповів «Віснику Кіровоградщини» тренер спортсмена Рудольф Матвєєв. – Отже, ми завершили рік на мажорній ноті і ставимо перед собою нові цілі».

Сам же переможець мріє виграти чемпіонат України, який відбудеться навесні наступного року, а для цього наполегливо щоденно тренується разом зі своїм тренером, відпрацьовуючи техніку та швидкість.

На гідному рівні, за словами Рудольфа Матвєєва, виступив на Всеукраїнському турнірі у Черкасах і інший його вихованець, Ярослав Бережний, який здобув бронзу у ваговій категорії 34 кілограми з-поміж 25 учасників.

Рудольф Матвєєв пишається своїми вихованцями і вдячний за підтримку дзюдо в місті народному депутату України Олесю Довгому та власнику приватного підприємства «Вікор і К» Віктору Королю.