Осінній кубок «Хлібодару»

15 жовтня у селі Суботці (Знам’янський район) пройшов футбольний турнір «Осінній кубок «Хлібодару» серед аматорських команд, присвячений Дню захисника України.
Участь у змаганнях мало брати чотири команди, але, на жаль, команда «Штурм» (Улянівка, Олександрійський р-н) не з’явилася. Тож три команди розіграли трофей по коловій системі. Кожен з матчів тривав два тайми по тридцять хвилин.

У першому матчі господарі з рахунком 0:1 поступилися «Євгеніці» – перемогу гостям приніс удар їх гравця з тридцяти метрів у дев’ятку воріт. У наступній зустрічі «Колос» і «Хлібодар» розійшлися миром – господарі мали шанс відкрити рахунок, але голкіпер «Колоса» Олександр Сандуленко відбив пенальті. У вирішальній зустрічі змагань «Колос» з рахунком 2:1 переграв «Євгеніку» і здобув «Осінній кубок «Хлібодару».

На церемонії нагородження команда «Колос» отримала Кубок, диплом та футбольний м’яч. «Євгеніка» та «Хлібодар» отримали кубки і дипломи відповідно за 2 і 3 місця.

Спонсор змагань ТОВ «Хлібодар» (генеральний директор Руслан Згривець).