Світловодський район

Світловодські дзюдоїсти — переможці Всеукраїнського турніру з дзюдо

14 жовтня, в День українського козацтва, у Кременчуці відбувся традиційний, 10-й турнір з дзюдо на приз окружного козацтва, організований Кременчуцькою федерацією дзюдо.
Участь у цих престижних змаганнях взяли 42 команди з різних куточків України. З-поміж 420 спортсменів, які прибули з Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Кропивницького та Кременчука, були і юні дзюдоїсти Світловодська — вихованці КДЮСШ (директор Василь Мороз).

Не зважаючи на сувору боротьбу і високий рівень учасників турніру, серед яких багато вихованців спеціалізованих шкіл олімпійського резерву, світловодські дзюдоїсти змогли показати високий клас і вибороти впевнену перемогу у своїх вагових категоріях.

Так, чемпіонами турніру стали: Станіслав Рибін (вагова категорія 46 кг), Ілля Середенко (вагова категорія 60 кг), Сергій Постіл (вагова категорія 66 кг). Ще один вихованець КДЮСШ, Ярослав Бережний, виборов бронзу у ваговій категорії 34 кг.

Тренер спортсменів — Рудольф Матвєєв — дуже вдоволений виступом своїх вихованців: «Я вважаю, що хлопці виступили на турнірі дуже добре. У них були сильні суперники, але вони провели гарні поєдинки — Станіслав і Ілля виграли всі п’ять проведених боїв, Сергій — чотири. Усі хлопці молодці!».