Світловодський район

Антон Пустовіт – чемпіон України з велокросу

Минулими вихідними, 15-16 жовтня, у Кропивницькому відбувся традиційний чемпіонат України з велокросу.
Цього разу участь у ньому взяли понад двісті спортсменів з Миколаєва, Харкова, Черкас, Дніпра, Донецька, Полтавської області та різних міст Кіровоградщини. Світловодськ на змаганнях представили вихованці КДЮСШ (директор Василь Мороз) разом зі своїм тренером Антоном Пустовітом.

На учасників велокросу очікували два дні непростих змагань – як індивідуальних, так і командних гонок. На жаль, юні світловодські велосипедисти не посіли призових місць і з-поміж 19 команд стали шостими. Але їх тренер – Антон Пустовіт, таки показав клас, здобувши перемогу серед чоловіків, і ставши чемпіоном України з велокросу.

Ця перемога для спортсмена стала прекрасним завершенням сезону, з чим ми його і вітаємо!

До речі, наразі Антон займається підготовкою вело-змагань у Світловодську. Завдяки його зусиллям, 22-23 жовтня у Світловодську відбудуться перші змагання з велокросу – відкрита першість КДЮСШ та змагання в аматорській категорії. Змагання відбуватимуться у Комсомольському парку і, як обіцяють організатори, їх учасників очікує нова цікава траса з природними і штучними перешкодами.