Світловодський район

На Всеукраїнському турнірі світловодська футбольна команда здобула срібло

18 серпня завершився 8-й Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2002-2003 років народження, приурочений до 25 річниці Дня незалежності України, що пройшов у Світловодську. До офіційного оголошення результатів чотири дні точилася боротьба між командами з різних куточків України.
На закритті турніру директор КДЮСШ №1 Василь Мороз привітав учасників із завершенням змагань та подякував усім, хто надав можливість гравцям з інших міст подолати чималу відстань, аби вони взяли участь у грі.

За результатами турніру шосте місце зайняла команда "Дніпро" з Власівки, п’яте – "СДЮШОР" з Кіровограда, четверте – команда "Лідер" з м. Кобеляки. До останньої гри, трійка фаворитів була вже відомою, де бронзу отримала команда "Нафтовик" з м. Охтирка, срібним призером стала Світловодська команда "КДЮСШ № 1", а першість здобув олександрійський "Аметист".

Усі учасники були відзначені медалями та сувенірами, а переможці – кубками. Найкращі гравці, які показали високий рівень майстерності протягом турніру,також отримали нагороди.