Знам’янський район

Півфінал Кубка області

По завершенні матчу ветеранів у Знам’янці місцевих глядачів чекав ще не менш захоплюючий футбольний матч — півфінал аматорського Кубка області «Старт» (Іванківці, Знам’янський район) та «Шляховик» (Олександрія). Цей матч виправдав всі очікування. Було чотири забитих м’ячів, вилучення, реалізований пенальті та серія післяматчевих пенальті.
У першому таймі господарі відкрили рахунок — відзначився Святослав Потьомкін з передачі Ісаєва. До перерви Корчинський міг збільшити рахунок.

Другий тайм матчу був більш насичений на події. На 72-ій хвилині зустрічі за фол останньої надії був вилучений голкіпер «Старту» Дмитро Пастернак. Вже за мить олександрійці зрівняли рахунок: Дмитро Волошин «зняв павутину» дев’ятки. Сергій Твердоух за 5 хвилин здавалося приніс перемогу гостям, але «Старт» відігрався. У серії пенальті сильнішим був «Шляховик».

У фіналі «Шляховик» зустрінеться з «Інгульцем-3», котрий переграв ФК «Головківка» — 6:1.