Світловодський район

Змагання на Кубок «Купави» відбулися у Світловодську

З 1 по 3 липня на базі туристичної бази «Купава» відбулися традиційні літні змагання зі спортивного орієнтування.
Цьогоріч їх учасниками стали 60 спортсменів віком від 10 до 80(!) років, які приїхали до Світловодська з Кіровограда, Жовтих Вод, Харкова, Одеси, Черкас, Дніпра, Запоріжжя та Києва.

Упродовж трьох днів змагань на них чекали цікаві і непрості дистанції у Крилівському лісництві та на території Білецьківських плавнів. Особливо складними, але водночас і цікавими, за словами організатора змагань Сергія Куликова, були маршрути у поймі Дніпра, де учасникам довелося долати важкопрохідні зарості чагарників, продиратися крізь водорості і багнюку. Однак подібні перешкоди не зупинили спортсменів, а лише додали адреналіну та збільшили їх жагу до перемоги.

Змагання проводилися у восьми різних категоріях, а їх переможцями, за результатами двох стартів, стали:

Серед чоловіків – Микола Божко (Черкаси) категорія М40, Валерій Геращенко (Кіровоград) категорія М21, Дмитро Єфстаф’єв (Дніпро) категорія М14, Денис Зарубін (Кіровоград) категорія М10.

Серед жінок перші місця вибороли: Тетяна Божко (Черкаси) категорія Ж40, Наталія Тіщенко (Дніпро) категорія Ж21, Анастасія Кучер (Дніпро) категорія Ж16, Надія Сокур (Світловодськ) категорія Ж14, Марія Акімова (Кіровоград) категорія Ж10.