Світловодський район

Красиву гру показали футболістки Світловодщини

До дня молоді управління молоді та спорту Світловодського міськвиконкому організувало турнір з жіночого футболу серед дівчат віком від 14 до 20 років. Участь у ньому взяли три дівочі команди: дві з Власівки – «Кристал» та «Власівчанка» і світловодська команда «Queens» (Королеви).
Змагання проходили по коловій системі і упродовж п’яти днів турніру – з 24 по 28 червня, відбулося чотири гри, за результатами яких у фінал вийшли команди «Власівчанка» та «Queens».

Фінальна гра турніру відбулася у вівторок, 28 червня. Дівчата боролися за І місце з усією віддачею і не бажали поступатися одна одній. Тож, цього дня на міському стадіоні вирували справжні пристрасті. Гра була дійсно цікавою і напруженою, але вдача цього разу була на боці «Власівчанки». З рахунком 3:2 вона перемогла своїх суперниць і, як переконаний головний суддя змагань Юрій Василенко, заслужено посіла І місце.

Відповідно, команда «Queens» посіла ІІ місце у турнірі, а «Кристал» – ІІІ. Від управління молоді та спорту команди отримали грамоти та солодкі призи. Також грамотою була відзначена нападаюча команди «Власівчанка» Ситник Ліза, визнана кращим гравцем турніру.

«Як на мою думку, дівчата грають більш емоційно, – поділився своїми враженнями від турніру директор КДЮСШ №1 Василь Мороз. – Так, вони поводяться на полі більш виховано і тендітно, аніж хлопці, але напором і завзятістю – точно їм не поступаються. І, не залежно від зайнятих місць, всі вони – переможці». За словами Василя Івановича, цей турнір є своєрідною підготовкою до Чемпіонату міста, який відбудеться у серпні. А вже восени планується створення жіночої футбольної команди на базі Світловодської КДЮСШ №1.