Онуфріївський район

Онуфріївський «Рубін» переміг Куцеволівський «Дніпро»

Продовжується чемпіонат району з футболу. Минулої суботи, 18 червня, Куцеволівський «Дніпро» приймав на своєму полі Онуфріївський «Рубін».
Футбольне поле розміщене за селом, у мальовничому куточку. Поле було гарно підготовлено до гри, трава скошена, нанесена розмітка.

Вже з перших хвилин розпочалася гостра боротьба за перемогу. Першими забивають гол господарі поля, але вже за декілька хвилин команда Онуфріївки змогла зрівняти рахунок, а потім забити ще одного м’яча. Так і завершився перший тайм з рахунком 2:1 на користь команди «Рубін».

В другому таймі гра була не менш гострою: «Дніпро» постійно атакував ворота гостей, але голкіпер «Рубіну» Ігор Лашко показав чудову гру і зміг відстояти свої ворота. «Рубін» теж постійно контратакував і зміг забити ще одного м’яча. З рахунком 3:1 перемогла команда Онуфріївки. Голи забили: Б.Плутахін «Рубін» — 2 голи, М.Піщан «Рубін» — 1 гол, Г.Літовченко «Дніпро» — 1 гол.