Світловодський район

Світловодська яхта "Амазонка" завоювала І місце на Чемпіонаті України

З 3 по 9 червня в Світловодському яхт-клубі "Кристал" проходили престижні видовищні змагання – Чемпіонат України серед крейсерсько-перегонових яхт за системою вимірювання ORC.
Учасниками Чемпіонату стали 17 крейсерських яхт з Києва, Дніпропетровська, Кіровограда, Кременчука, Горішніх Плавнів та Світловодська. Організатором Чемпіонату виступила Кіровоградська обласна федерація вітрильного спорту, а його головним суддею – суддя національної категорії Сергій Щербаков.

Регата стартувала після її офіційного відкриття у суботу, 4 червня. Цього ж дня відбулися перші короткі перегони учасників.
Усього ж, впродовж регати, як і було заплановано, відбулося 7 перегонів: два маршрутних перегони на дистанціях довжиною 100 і 50 морських миль та 5 коротких довжиною 10 морських миль.

Змагання проходили у чотирьох групах: "Sportboat A" , "Sportboat B", "Bigboat А", "Bigboat B".

У одній з них, у групі "Bigboat А", І місце і титул чемпіона виборола світловодська яхта "Амазонка" (капітан О.Тарасенко).