Всеукраїнський турнір з гандболу відбувся у Знам’янці

У Знам’янці відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед чоловічих команд-ветеранів.
Участь у цих змаганнях взяли три команди «Локомотив» (Знам’янка), «Ятрань» (Кіровоград) та «Локомотив» (Гребінка, Полтавська обл.).

У першому матчі між собою зустрічалися два «Локомотиви»: переможця не було виявлено – 15:15. Команда з Полтавської області завдала поразки «Ятрані» (25:23). У останній зустрічі господарів змагань влаштовувала перемога з різницею три м’ячі, задля тріумфу на змаганнях. За 5 хвилин до завершення другого тайму матчу вони мали потрібну перевагу в рахунку, але в кінці протистояння суперник зумів зрівняти рахунок і лише на останній хвилині «Локомотив» забив переможний м’яч (19:18).

Тож гандболісти з Гребінки виграли змагання, знам’янський «Локомотив» – другий, «Ятрань» посіла третє місце.

Були визначені кращі гравці змагань: Сергій Дзиґа (знам’янський «Локомотив»), Сергій Короленко («Ятрань») та Віктор Довгаль (гребінський «Локомотив»).