Олександрівський район

Наші школярі – переможці обласної Спартакіади з легкої атлетики

15 квітня в смт Олександрівці на стадіоні імені Шишки пройшли змагання обласної Спартакіади з легкої атлетики серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів.
На змаганнях були присутні начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Шевченко О.В. та головний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Іванов М.Т. Привітали учасників змагань голова районної державної адміністрації Борота О.Д та голова районної ради Гончаренко Г.К.

У змаганнях прийняли участь 21 команда районів та міст області – 340 учасників. Чемпіонами змагань стала команда Олександрівського району, друге місце посіла команда Новомиргородського району, третє – Новоархангельського району.

Після цих змагань в загальному заліку обласної Спартакіади Олександрівський район перемістився на І місце.

Чемпіонами області стали: Шурта Діана на дистанції 100метрів, Вітер Владислав – 800 метрів, Рискаль Олександр – 400 метрів, Куропятник Валерія – 400 метрів, Поцелуйко Сергій – штовхання ядра, Піскарьова Олена – штовхання ядра.

Призерами стали: Коваленко Ігор, Попруга Богдан, Попадін Андрій, Тищенко Дарина, Поліщук Артем, Курганський Дмитро.

В цьому велика заслуга тренерів-викладачів Приймака В.М., Артеменко Я.Ю., Роздобудько О.А., Демченка В.М., Черкаса В.Г., Любчича М.І., Бровіцького В.В.

До завершення Спартакіади залишилось 3 види змагань: футбол, «Козацький гарт», «Старти надій».