Знам’янський район

VІІ міський Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств

На базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України проходив VІІ міський Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів та військово-патріотичних клубів і об’єднань Знам’янки, присвячений пам’яті воїнів, загиблих під час проведення антитерористичної операції.
Під час урочистого відкриття молодих спортсменів привітали: організатор змагань директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко, Знам’янський міський голова С. Філіпенко, перший заступник голови Знам’янської районної ради Д. Молодченко, головний спеціаліст міського відділу освіти В. Мурга, заступник голови міської спілки ветеранів АТО М. Нікітін, керівник Центру допомоги учасникам АТО В. Мухуров.

Цього року у змаганнях брали участь вже 17 команд з міста та, вперше, від району. Юнаки та дівчата традиційно змагалися на п’яти рубежах:
•неповний розбір та складання автомата АК – 47;
•спорядження магазину автомата АК – 47;
•стрільба з автомата АК-47;
•спортивне метання ножів;
•метання гранати на точність.

У підсумку найвправнішим у розборі та складанні автомата став учасник команди ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Владислав Яровий, якому вдалося виконати це складне завдання за 21,55 секунди, та встановити рекорд за останні роки. Друге та третє відповідно розподілили учні ЗШ І – ІІІ ст. № 4 Владислав Мосійчук (22,14 с) та Зайцев Олег (22,20 с). Серед дівчаток переможницею стала Олександра Колебіденко, якій вдалося розібрати та зібрати автомат за 23 секунди!

Непереможними у спорядженні магазину автомата АК-47 були дівчатка - учасниці команди Знам’янського МСТК ТСОУ Мілена Корнишова – І місце, Яна Козієва – ІІ, Заріна Стрюченко – ІІІ місце.

Прокопчик Владислав ( ЗШ №7) та Огородник Вадим (ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка) стали переможцями у спортивному метанні ножів, на ІІ місці – Мосійчук Владислав (ЗШ № 4), на ІІІ – Зайцев Олег та Перекрестний Юрій, учні ЗШ №4.

Найвлучнішим під час метання гранати стали Євген Бокатенко та Єдін Олександр (ЗШ № 4), ІІ місце – Леонід Порхун, вихованець спецшколи – інтернату, на ІІІ місці – Калюка Кирило, учасник команди ПТУ №12.

Іванов Назарій, учень Богданівської ЗШ І – ІІІ ст.. №1 ім. Т. Шевченка, переміг під час змагань зі стрільби з автомата АК-47, ІІ місце виборов Перекрестний Юрій (ЗШ № 4), на ІІІ місці – Самброс Олександр (ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка).

У підсумку Чемпіонату І командне місце виборола команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 4, ІІ – команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка, на ІІІ місці – команда Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 3.

Всі переможці були нагороджені грамотами Знам’янського МСТК ТСОУ, а команди – переможці – ще й кубками.

Щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в місті Знам’янці висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О. міській та районній владі, а також викладачам предмету «Захист Вітчизни» в школах міста Міщенку М.М. (ЗШ № 4), Каганкову П.А. (НВК «Знам’янська ЗШ І - ІІІ ст. № 2), Григор’єву А.М. (ЗШ № 6), Хандусенку А.Г. (ЗШ № 3), Бойченку В.Д. (ЗШ № 1), Сидоренку В.В. (ЗШ І- ІІІ ст. №7), Комарю С.І. (ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей») та Кубраку Р.А. (Знам’янське ПТУ № 12) та, за допомогу в організації суддівства на рубежах змагань, заступнику голови Знам’янської громадської спілки ветеранів АТО М. Нікітіну.