Успішний виступ спортсменів Клубу «Піт-Файтер» в Долинській

27 лютого 2016 року в Долинській відбувся ювілейний відкритий особисто-командний чемпіонат міста з панкратіону серед дітей, юнаків та дорослих.
Участь взяли 169 спортсменів, які були представлені 7 командами – Олександрія, Знам’янка, Новгородка, Кіровограда (дві команди), гості із Миколаєва та господарі змагань долинчани. Медалі та кубки були розіграні в чотирьох версіях – Грепплінг Ноу-Гі, Грепплінг-Гі, Традішн та Фул. Рекордна кількість спортсменів та поєдинків надала можливість глядачам майже 10 годин спостерігати за майстерністю та волею до перемоги юних учасників.

Спортсмени Знам’янського Клубу єдиноборств «Піт-Файтер» (тренер Олексій Слуцький) досить успішно виступили на цих змаганнях, повернувшись з нагородами. Загалом вони завоювали 28 медалей (12 золотих, 11 срібних. 5 бронзових). Юрій Поліщук став абсолютним переможцем змагань, завоювавши три золоті нагороди. Михайло Сайфудінов отримав приз «За кращу техніку» в дисципліні Фул. Кращою в командному заліку серед дітей стала команда Знам’янського Клубу єдиноборств «Піт-Файтер».

Здобутки спортсменів Клубу єдиноборств «Піт-Файтер»:

Грепплінг Ноу-гі
1 місце: Юрій Поліщук, Вадим Гребенюк, Михайло Сайфудінов,
2 місце: Максим Матвєєв, Максим Лисенко, Олександр Тодоренко,
3 місце: Денис Русаков, Андрій Огіренко, Іван Крічінін.

Грепплінг-Гі
1 місце: Юрій Поліщук, Максим Матвєєв, Андрій Огіренко,
2 місце: Максим Лисенко, Денис Русаков, Іван Крічінін, Вадим Гребенюк, Михайло Сайфудінов.

Традішн
1 місце: Юрій Поліщук, Максим Матвєєв, Андрій Огіренко, Вадим Гребенюк, Сергій Сахнюк,
2 місце: Іван Крічінін, Олександр Тодоренко, Михайло Сайфудінов,
3 місце: Денис Русаков.

Фул
1 місце: Михайло Сайфудінов,
3 місце: Іван Крічінін.

Наступним випробуванням та підготовкою до чемпіонату України з панкратіону, який відбудеться 16-19 квітня в м. Бровари, буде чемпіонат м. Знам’янки (19 березня 2016 року).